09 مارس 2020
مارس 9, 2020

جراحی بینی اصفهان

مارس 9, 2020 0 دیدگاه

جراحی بینی اصفهان

جراحی بینی اصفهان : جراحی بینی با هدف بهبود شکل ظاهری بینی انجام می شود ، در حین انجام جراحی زیبایی بینی علاوه بر زیبایی ظاهر آن ، حفظ عملکرد صحیح بینی نیز از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و نباید در آن خللی بروز یابد.

بروز کوچکترین تغییر در بینی ، کل چهره را تحت تاثیر قرار داده و سبب افزایش زیبایی چهره می شود ؛ به همین علت است که در حال حاضر شاهد افزایش روز افزون متقاضیان جراحی بینی هستیم.

همانطور که گفته شد با انجام جراحی زیبایی بینی ، می توان بسیاری از مشکلات ظاهری بینی همچون بزرگی ، قوز ، کجی ، افتادگی نوک بینی و غیره را برطرف کرد.

جراحی بینی در اصفهان

دکتر پری سوداگر ، جراح بینی اصفهان ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراحی زیبایی بینی و صورت دارای سالیان زیادی تجربه و نمونه کارهای فراوانی در زمینه جراحی می باشند ؛ ایشان جزء بهترین جراحان بینی اصفهان هستند ، جهت مشاهده نمونه کارهای شان می توانید به گالری ویدیو ، تصاویر سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

از خدمات دکتر پری سوداگر ، می توانیم به رینوپلاستی ، سپتوپلاستی و سپتورینوپلاستی اشاره کنیم لازم به ذکر است ایشان در زمینه های دیگری نیز چون بلفاروپلاستی ، لیفت ابرو ، لیفت سانترال لب ، جراحی لوزه ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، جراحی تومور غدد بزاقی و درمان خرخر شبانه نیز فعالیت می کنند.

جراحی زیبایی بینی چگونه است ؟

در ابتدا برای انجام جراحی زیبایی بینی ، نیاز به ایجاد برش می باشد ؛ برش های مورد نیاز در عمل بینی در یکی از نواحی ذیل ایجاد می شوند :

ناحیه میانی حفره های بینی
ناحیه درونی حفره های بینی

پس از ایجاد برش های عمل بینی ، اصلاحات مورد نیاز بر روی بینی اعمال شده و در نهایت برش های ایجاد شده بخیه زده می شوند.

لازم به ذکر است در صورتی که برش های مورد نیاز در ناحیه درونی حفره های بینی ، ایجاد شود به این روش جراحی بینی بسته و در صورتی که برش ها در ناحیه میانی حفره های بینی ایجاد گردند به این روش جراحی بینی باز می گویند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

کسانی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید جهت اطلاع از قیمت جراحی بینی به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی ، هزینه عمل زیبایی بینی در آنان مشخص می گردد.