بهترین روش ها برای نورپردازی در فضای منزل

یک نورپردازی مفید و مناسب می‌تواند فضای خانه شما را به طور کلی تغییر دهد, در بخش های گوناگونی از خانه میتوان نورپردازی را به کار برد. هر چیزی که در چیدمان داخل خانه قرار میگیرد, برای فضاسازی هست طوریکه به محض قرار گرفتن در فضا, احساس آرامش و راحتی کنید. یکی از انتخاب های کارساز برای فضاسازی بهره گیری از لامپ نور پنهان برای نورپردازی و روشنایی اتاق های خانه هست.

در حقیقت نورپردازی تاثیر بسیار زیادی در فضاسازی و ایجاد حس آرامش و لذت در داخل خانه دارد, بنابراین نباید از کنار این موضوع ساده گذشت و به لامپ مهتابی و چند شماره لوستر بسنده کرد. مدل هایی که در این مقاله برای شما عزیزان جمع آوری کرده ام به خوبی اهمیت این سیستم را در تزیینات داخلی نشان میدهند.

لامپ های پنهان انواع متفاوتی دارد, برخی نواری میباشند و برخی یک شماره لامپ که در گوشه ای از اتاق پنهان میشود. مسلما لامپ های نواری قابلیت و تنوع بیشتری دارد. نصب کردن این لامپ ها در زیر کابینت یا پشت آینه میتواند ظاهر چیدمان یک اتاق را به کل متحول کند. در عکس های زیر دیدن خواهید کرد

که برخی اتاق های نوین که فضایی سرد و بی روح دارند با بهره گیری از لامپ نور پنهان, گرم و دوست داشتنی جلوه می‌کنند. اگر شما هم علاقمند به روشنایی پنهان در خانه خود هستید, مطالب و تصاویر این پست مناسب شما خواهند بود.